Rodinné ubytování
Španělsko, Badalona
O ubytování PROVOZ JE ZASTAVEN DO KONCE ROKU 2020!

Náš byt se nachází v klidné části Badalony (aglomerace Barcelony), což sebou nese určité výhody. V první řadě se určitě dobře vyspíte. Další výhodou je moře, které je čistší než v centru Barcelony a je jen 15 minut chůze od našeho domu. V centru Barcelony jste od nás za 20 minut metrem.

Je třeba vědět, že v případě zdržení v centru Barcelony do pozdních hodin, lze přijet nočním autobusem. Metro jezdí do půlnoci a v pátek až do druhé hodiny ranní. Ze soboty na neděli jezdí metro celou noc. V nabídce máme dvoulůžkové pokoje (jeden s možností přistýlky). Samozřejmě k dispozici je bezdrátová síť Wi-Fi.

Cenné info

Cesta k nám:

 • Městskou dopravou nejlevněji
  • Pokud přiletíte na letiště Barcelona Prat de LLobregat terminál T1, tak se přesunete autobusovou kyvadlovou dopravou na letiště terminál T2 /cca 15 min/. Tam projdete letištní halu až k odjezdu vlaku. U vlaku si v automatu koupíte lístek T-CAUSAL . Jízdenka stojí 11,35 € a je na ní 10 jízd. Vlakem pojedete na stanici EL CLOT ARAGÓ. Tam přestoupíte na metro linka L2 fialová směr BADALONA POMPEU FABRA ( Dávejte pozor, abyste nenastoupili do červené linky, budete kolem pouze procházet). Až na tuto konečnou stanici L2 dojedete, vystoupíte po směru příjezdu metra na ulici MARTI PUJOL. Pokud nám dáte vědět cca tři zastávky předem, přijdeme Vám naproti k zastávce metra. Nebo můžete jít rovnou k nám po ulici Marti Pujol, až na naši adresu Doctor Robert 7, 5-3.
   Pokud přiletíte na letiště Barcelona Prat de LLobregat terminál T2, přesunete se na vlak a pojedete dle předchozího návodu.
   Další možností je jet přímo s terminálu T1 nebo T2 autobusem do centra Barcelony /cca 4 € na osobu/ a tam použít metro směr Badalona. V metru si koupíte již zmíněný lístek T-CAUSAL . PO CELOU DOBU CESTY MĚSTSKOU DOPRAVOU SI HLÍDEJTE SVÉ VĚCI! ZLODĚJI V BARCELONĚ JSOU OPRAVDU PROFESIONÁLOVÉ SVÉHO ŘEMESLA! V roce 2019 jsme měli okradené klienty už i na letišti
 • Naším vozem
  • Tato možnost je nejbezpečnější. Vyzvedneme Vás na letišti (Barcelona Prat de Llobregat jedna cesta za auto 25 €) a když budete mít zájem, tak s malou projížďkou přes město a krátkým povídáním o zajímavostech města. Zajišťujeme také odvoz z letiště Girona (jedna cesta za auto 50 €)